SFTLF10M7GA00-B0
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
SFTLF10M7GA00-B0
SFTLF10M7GA00-B0
Murata
Signal Conditioning 10.7MHZ 3ELEM. LEADED FILTER
Data Sheet
Quantity
SFTLA10M7FA00-B0
SFTLA10M7FA00-B0
Murata
Signal Conditioning 10.7MHz 280kHz +/-30kHz
Data Sheet
Negotiable
SFTLA10M7FZ00-B0
SFTLA10M7FZ00-B0
Signal Conditioning 10.7MHz CERAFIL for TV/VCR
SFTLA10M7HA00-B0
SFTLA10M7HA00-B0
Signal Conditioning 10.7MHZ 330 OHM 3-EL
SFTLF10M7GA00-B0
SFTLF10M7GA00-B0
SFTLF10M7HA00-B0
SFTLF10M7HA00-B0
Signal Conditioning 10.7MHz 2elements
SFTLF10M7FA00-B0
SFTLF10M7FA00-B0